5 powodów, za które pokochasz maskę do włosów NANOIL z algami

Dobra maska do włosów potrafi całkowicie odmienić ich wygląd, kondycję i poprawić jakość, Jest ogromnym wsparciem  w pielęgnacji. Nawilżanie to nie wszystko, liczą się jeszcze minerały i witaminy oraz komponenty, które dyscyplinują i chronią włosy przed zniszczeniem. Znamy maskę do włosów, która to wszystko oferuje. Poznaj 7 powodów, dla których nie będziesz chciała zmienić maski do włosów Nanoil z algami na żadną inną.

5 powodów, za które pokochasz maskę do włosów NANOIL z algami

1. Maska do włosów Nanoil z algami to nawilżanie na najwyższym poziomie 

Maska do włosów Nanoil z algami morskimi to idealna opcja dla włosów które potrzebują solidnej dawki nawilżenia i regeneracji. Jest idealna do suchych, matowych i osłabionych włosów, bez witalności i bez intensywnego koloru, wypłowiałych, bez życia, kruchych, którym brakuje też blasku, elastyczności i energii. Morska siła alg to nawilżenie włosów i ochrona przed utratą wilgoci, którą damska zawdzięcza innym pielęgnującym komponentom ( gliceryna i panthenol).

2. Maska do włosów Nanoil z algami to doskonały skład 

Przemyślany i odpowiednio zbilansowany. Dzięki temu maska nie przeciąża włosów i dba o to, by mocne nawilżenie dało im maksimum korzyści. Dlatego w składzie oprócz regenerujących i nawilżających alg znajdują się też chroniące kolor blaski nawodnienie gliceryna i panthenol, które jednocześnie kondycjonują włosy i zapobiegają puszeniu. Maska z algami Nanoil to włosy pełne blasku, doskonale ułożone, nawilżone i odżywione.

  • Panthenol – rewitalizuje, zapobiega wysychaniu włosów, wygładza i wzmacnia je.
  • Gliceryna – wspiera wchłanianie składników odżywczych, dba o nawilżenie.
  • Algi morskie – wzmacniają strukturę włosów, silnie odżywiają, świetnie regenerują.

3. Maska z algami Nanoil to doskonała ochrona przed wysoką temperaturą

To jeden z najważniejszych czynników, istotnych w pielęgnacji włosów. Czy wiesz, jak bardzo włosy są codziennie narażone na wysychanie? Latem doskwiera im gorące słońce, zimą ciepłe i suche powietrze z grzejników i klimatyzacja, a ponadto prawie codziennie suszymy je suszarką – to bardzo nadwyręża strukturę i wytrąca wodę z wnętrza włosa.

Maska Nanoil z ekstraktem z alg chroni je przed wysychaniem, utrzymuje optymalne nawilżenie i wodę we wnętrzu, dzięki czemu pasma nie są narażone na wysychanie z powodu utraty wilgoci.

4. Maska do włosó Nanoil to natychmiastowa poprawa wyglądu włosów

Maska algowa Nanoil działa natychmiast: już po pierwszym użyciu zobaczysz to, na czym tak bardzo i zależy: piękne, mocne lśniące i gładkie włosy, które nie puszą się i nie plączą. Są doskonale nawilżone, ujarzmione i zdrowe aż po same końce. Dają się łatwo ułożyć i wystylizować, mają piękny, nasycony kolor.

5. Maska do włosów Nanoil z algami to regeneracja i wzmocnienie włosów od środka 

Maska z algami Nanoil to nie tylko ochrona zewnętrznych struktur. Morskie algi mają szereg minerałów i witamin, które docierają do wnętrza włosa. Dzięki nim maska Nanoil regeneruje od środka i doskonale wspiera wewnętrzną siłę i moc włosów. Wzmacnia wiązania siarczkowe we wnętrzu i zapobiega uszkodzeniu macierzy włosa.

  •  Przywraca włosom naturalne piękno i blask.
  • Nawilża i utrzymuje prawidłowy poziom nawodnienia.
  • Wnika w strukturę włosów, wzmacniając je od środka.
  • Chroni włosy przed uszkodzeniami i regeneruje.
  • Wygładza włosy bez obciążania pasm.
  • Ułatwia codzienną stylizację i układanie włosów.
  • Zapobiega rozdwajaniu się końcówek włosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *