TOP 5 gadżetów do brwi

Wszystkie marzymy o perfekcyjnych brwiach, jednak większość kobiet nie jest zadowolona z kształtów, jakimi została obdarzona. Wygląd Twoich brwi nie jest dla Ciebie fascynujący? Dzięki pięciu gadżetom do brwi, które dla Ciebie przygotowałam, na pewno dadzą Ci szansę na ich udoskonalenie!

1. ODŻYWKA DO BRWI

Może nie zdawałaś sobie z tego sprawy, ale od odżywki do brwi zawsze powinnaś zacząć pielęgnację najmniejszych włosków. Jest to doskonały kosmetyk dla kobiet, których brwi są rzadkie, asymetryczne, zbyt cienkie. Odżywka do brwi wzmocni ich kondycję, ochroni, odżywi, a także będzie stymulować ich porost.

2. KREDKA DO BRWI

Prawdopodobnie większość z nas ma w swojej kosmetyczce kredkę do brwi. Dzięki niej nasze spojrzenie stanie się świeższe, zwłaszcza kiedy jest w cielistym kolorze i użyjemy jej w wewnętrznym kąciku oka oraz na linii wodnej. Taki “zabieg” optycznie powiększy oko.

Obrysuj kontur brwi przed przystąpieniem do wyrywania włosków. Dzięki temu zrobisz to symetrycznie i równo.

3. FARBKA DO BRWI

To produkt trwały i wodoodporny, który daje efekt naturalny i precyzyjny. Jeżeli masz cienkie, rzadkie brwi, kosmetyk wypełni wszystkie ubytki i prześwity. Można domalować dosłownie każdy włosek!

4. PĘDZELEK DO BRWI

Niełatwo jest tak doskonale umalować brwi, aby wyglądały naturalnie. Od odpowiedniego pędzelka zależy wszystko. Powinien mieć być giętki, mieć perfekcyjny kształt i wielkość. Czy Twój pędzelek do brwi jest taki, jaki powinien być? Syntetyczny, płaski i ścięty po skosie – taki powinien być idealny pędzelek do makijażu brwi. Najważniejsze, aby wybierać takie, którymi bez problemu zrobisz cienką kreskę.

5. GOLARKA DO BRWI

Wyglądem i wielkością przypomina lokówkę do rzęs, z tym że zakończona jest małymi nożykami. Bez problemu przytniesz nią kłopotliwe włoski, których ciężko pozbyć się zwykłą pęsetą. Warto zaopatrzyć się w ten gadżet!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *