Wyczaruj na głowie wyjątkowe kolory z Highlighting Foam Strips!

paski z pianki do koloryzacji

Interesują Cię fryzjerskie akcesoria? Chcesz, aby Twój salon fryzjerski wszedł na wyższy level, a klientki były bardziej zadowolone i czuły się luksusowo? Wyczaruj na ich głowach wyjątkowe kolory z paskami Highlighting Foam Strips marki Colorcuts. To innowacja w świecie fryzjerstwa. Postaw na kolorowe, piankowe, w pełni funkcjonalne paski do farbowania i rozjaśniania.

Koloryzacja o połowę krótsza

Czasochłonny proces wielowarstwowej koloryzacji spędza sen z powiek. Można go skrócić nawet o połowę i sprawić, że będzie łatwiejszy, a wszystko dzięki paskom od Colorcuts!

Zapomnij o aluminiowych, niepraktycznych paskach, które nieustannie się rwą i powitaj w swoim salonie Highlighting Foam Strips, które są lekkie, precyzyjne, odpowiednio docięte i najwyższej jakości. Sklejają się tuż po złożeniu, trzymając pasmo i farbę na miejscu. Są niezwykle łatwe w użyciu i po mistrzowsku wykonasz nimi zabieg koloryzacji lub rozjaśniania.

Paski od Colorcuts:

  • są ekologiczne, stworzone z myślą o środowisku i nadają się do recyklingu,
  • są łatwe w użyciu, precyzyjne i skracają czas zabiegu nawet o połowę,
  • są wielokrotnego użytku – możesz je uprać i użyć ponownie,
  • nie rwą się, nie gniotą i nie spadają z włosów,
  • izolują ciepło i utrzymują optymalną temperaturę,
  • są zapakowane w poręczne pudełko, z którego wyjmiesz pasek jednym ruchem,
  • nadają się do koloryzacji nawet bardzo długich włosów (100×305 mm),
  • mają wiele kolorów, dzięki czemu odznaczysz kolor farby podczas używania wielu odcieni.

Profesjonalne paski Highlighting Foam Strips

Cenisz sobie profesjonalizm i chcesz, aby klientki czuły się luksusowo? Wprowadź do salonu kolorowe, estetyczne paski od światowej marki Colorcuts. To ceniona na całym świecie firma, której gadżety przyspieszą i ułatwią Twoją. Innowacyjne, estetyczne produkty poprawią klientkom nastrój i dodadzą prestiżu zabiegom koloryzacji. To paski, dzięki którym przejmiesz całą kontrolę nad koloryzacją nawet najdrobniejszych pasemek przy skórze głowy.

color cuts

Paski do koloryzacji Colorcuts cieszą się licznymi, pochlebnymi opiniami zarówno konsumentek, jak i profesjonalistów. To modny trend w wielu salonach fryzjerskich, któremu nie sposób się oprzeć. Sprawdź opinie, którym cieszy się wyjątkowy gadżet:

„W swoim salonie często zatrudniam stażystki lub adeptki fryzjerstwa: koloryzacja, a zwłaszcza pasemka, zawsze były dla nich stresujące, ale od kiedy wprowadziłam do swego salonu paski Colorcuts, są bardziej pewne siebie, farbowanie przebiega szybko, a efekty koloryzacji są bez zarzutu!”

– Maria, 48 lat

„Naprawdę dają się prać i ponownie używać, to rewolucja w koloryzacji włosów!”

– Alex, 28 lat

„Moje klientki uwielbiają Colorcuts! Siadają na fotelu i proszą o te świetne, kolorowe paski. To miłe, że mogę im sprawić radość i podnieść prestiż swojego salonu”

– Julia, 35 lat

„Wyjątkowo wygodne i precyzyjne. Nie wiem, jak sobie radziłam z koloryzacją przed Colorcuts! Nie wrócę już nigdy do aluminiowych folii!”

– Sara, 31 lat

Postaw na Highlighting Foam Strips marki Colorcuts, które sprawią, że Twój salon fryzjerski będzie luksusowy, a klientki poczują się jak królowe. To bezkonkurencyjne paski, które wprowadzą do Twojego salonu istną rewolucję! Więcej szczegółów na stronie www.colorcuts.mt