Zdefiniowane brwi w kilka sekund. Tak działa Nanobrow Lamination Gel

Wystarczy kilka ruchów szczoteczką, by zobaczyć różnicę. Gęste, ciemne i zdefiniowane łuki w zaledwie kilka sekund. Tak działa Lamination Gel od Nanobrow.

żel do stylizacji brwi nanobrow

Nanobrow Lamination Gel to mocny żel do brwi z efektem laminacji, dostępny w 4 naturalnych odcieniach. Olej rycynowy w jego składzie głęboko odżywia, wzmacnia i nadaje brwiom połysku. Codzienny makijaż żelem do brwi Nanobrow to połączenie stylizacji i pielęgnacji. Do tego wygodne opakowanie, precyzyjna szczoteczka i banalnie prosta aplikacja. Jak wykonać makijaż brwi z żelem Nanobrow? 

Nanobrow Lamination Gel

Dostępny w kolorach:

Makijaż brwi z żelem Nanobrow Lamination Gel 

Sekretem skuteczności Nanobrow jest żelowa formuła oraz unikalna szczoteczka, która dyscyplinuje brwi dla efektu wyrazistych łuków. Bez grudek, sklejonych włosków i przerysowanego efektu. Rezultat? Precyzyjnie wystylizowane brwi z efektem WOW!

Jak wykonać codzienny ‘no make up look’? Uczesz brwi czystą szczoteczką lub grzebykiem. Ułóż je w odpowiednim kierunku. Za pomocą kredki lub skośnego pędzelka i pomady dorysuj pojedyncze włoski, zaczynając od dolnych łuków. Podkreślisz tym kształt brwi i naturalnie je wypełnisz. Duże ubytki warto zakryć cieniem do brwi. Wybierz odcień o ton jaśniejszy od koloru włosków. Na końcu utrwal je transparentnym lub kolorowym żelem Nanobrow.

Nanobrow Lamination Gel: działanie

Szybkoschnąca formuła utrwala stylizację brwi na długie godziny. Świetnie dyscyplinuje, układa i modeluje włoski, nie obciążając i nie wysuszając ich. To szczególnie istotne, gdy borykamy się z problemem osłabionych i wypadających brwi. Lekki żel jest bezpieczny nawet dla wrażliwej skóry. Skład Nanobrow Lamination Gel to starannie dobrane i bezpiecznie dla okolicy oczy substancje.

Korzyści

  • Ultra trwała formuła odporna na rozmazywanie
  • Lekka, żelowa konsystencja
  • Mała, silikonowa szczoteczka
  • Dodatek odżywczego olejku rycynowego
  • Łatwa i wygodna aplikacja
  • Do rzadkich i gęstych brwi
  • 4 naturalne odcienie

Nanobrow Lamination Gel: stosowanie i rezultaty

Sposób użycia: Aplikuj produkt za pomocą szczoteczki, starannie wypełniając luki. Wyczesuj włoski ku górze, by dodać im objętości i równomiernie pokryć żelem. Możesz używać go zarówno przed, jak i po wykonanym makijażu, na wypełnione lub naturalne brwi.

Efekt? Brwi odporne na wszystko! Zero rozmazywania czy poprawek w ciągu dnia. Silikonowa szczoteczka wypełnia przerwy między włoskami, tworząc złudzenie zwielokrotnionych brwi. Cztery różne odcienie, w tym transparentny, pozwalają na dopasowanie do różnych stylów brwi.

Najlepszy efekt w makijażu brwi jest osiągalny wtedy, gdy są one zadbane. Pamiętaj, by podczas demakijażu nie pocierać ich zbyt mocno. Możesz tym sposobem osłabić cebulki i brwi zaczną wypadać. Traktuj je delikatnie i nie zapominaj o codziennej pielęgnacji brwi. Jest na to masa domowych sposobów, jednak nic tak nie działa, jak profesjonalne serum. Sięgnij po te z wyższej półki – Nanobrow Eyebrow Serum, które nie tylko regeneruje, ale i stymuluje porost.