Pielęgnacja włosów i objętość fryzury na cały dzień. Spray Nanoil Hair Volume Enhancer

Brak objętości włosów to problem, który dotyka wiele kobiet. To zmora tych, które mają grube, ciężkie włosy, włosy zniszczone albo włosy cienkie. Rozwiązaniem jest połączenie odpowiedniej pielęgnacji, ochrony w czasie stylizacji oraz rozwiązań, które podnoszą włosy u nasady. To spray zwiększający objętość włosów Nanoil Hair Volume Enhancer. 

spray na objętość włosów Nanoil

Włosy, którym brak objętości nie są proste w stylizacji. To takie włosy, którym brakuje lekkości, przylegają do skóry głowy, mają tendencję do sklejania się w pasma, które nie wyglądają estetycznie. Nawet jeśli nie są przetłuszczone, nie wyglądają świeżo. Aby nadać im odpowiednią formę, trzeba działać kilkutorowo.

Objętość gwarantowana – fryzjer prawdę Ci powie 

Odpowiednia pielęgnacja zakłada dbałość o nieobciążanie włosów na żadnym etapie. Stąd wniosek, że nie należy używać żadnych produktów, które mogą obklejać włosy, a równocześnie dbać o ich nieinwazyjne oczyszczanie. Tę funkcję spełniają szampony miceralne, które są łagodne i nie powodują nadprodukcji sebum. Pielęgnacja w postaci masek czy odżywek powinna być zakończona odpowiednim ich spłukaniem, by ich resztki nie zostały na włosach. Każdy z tych produktów powinien być pozbawiony silikonów i parabenów, bo to one są odpowiedzialne za obciążenie włosów, odkładając się na ich łodygach.

Warto też posłuchać rad doświadczonych fryzjerów w zakresie doboru uczesania. Kiedy włosy są bardzo ciężkie, warto je przerzedzić za pomocą odpowiedniego wycieniowania. Jeśli mamy cienkie włosy, także nie będzie im służyć fryzura geometryczna z grzywką, czy taka, która ma jednolitą formę. Styliści nie zalecają też farbowania na jeden kolor. Refleksy, balejaż, efekt muśnięcia włosów słońcem to sposoby, by włosów było optycznie więcej. Odpowiednim cięciem, dla włosów cienkich, grubych i z tendencją do przetłuszczania, może być popularny long bob, którego łatwo ułożyć tak, by był puszysty i pełen objętości.

spray dodający objętości Nanoil

Nanoil Hair Volume Enhancer – objętość gwarantowana 

Bezwzględnie trzeba zadbać o pielęgnację włosów bez objętości na każdym etapie dbania o nie. Tu z pomocą przychodzi spray zwiększający objętość włosów Nanoil Hair Volume Enhancer. Dotąd żaden kosmetyk nie gwarantował połączenia pielęgnacji, ochrony i podniesienia włosów u nasady. Spray nadaje fryzurze lekkość, objętość, jedwabisty połysk. Efekty użycia sprayu zwiększającego objętość włosów od Nanoil są spektakularne od samego początku, a stylizacja z użyciem kosmetyku – banalnie prosta.

Preparat rozpyla się na włosach przed suszeniem bądź modelowaniem, a kosmyki są uniesione u nasady, mają większą długotrwałą objętość bez obciążania.

Spray od Nanoil natychmiast zwiększa objętość włosów, i można  go używać do wszystkich rodzajów włosów, w tym także cienkich i zniszczonych, które szybko tracą lekkość. Wygładza włosy i sprawia, że są grubsze i wyglądają na gęstsze. Pielęgnacyjna formuła ułatwia ich modelowanie i rozczesywanie, ale nie przeciąża włosów, nie skleja i nie wysusza. Jest zarówno dla tych z nas, które mają cienkie, oklapnięte włosy, jak i dla tych, które zmagają się z płaską fryzurą na grubych, ciężkich włosach.

Nanoil Hair Volume Enhancer – aktywne składniki dla objętości 

Formuła kosmetyku, oparta na składnikach aktywnych, profesjonalnie unosi włosy od nasady i sprawia, że stają się pełne objętości i puszyste aż po same końce.

Spray zawiera białka pszenicy, które działają regenerująco, „odbijają” pasma od skóry głowy i sprawiają, że są one mocne, dobrze się układają, nie elektryzują i nie puszą. Keratyna, kolejny składnik sprayu, poprawia strukturę włosów, ich grubość i wygląd, oraz chroni włosy. Podobnie działa panthenol, który dodatkowo dyscyplinuje włosy, nadaje im połysk i gładkość, pogrubia włókno włosa.

Podsumowując, efekty użycia Nanoil Hair Volume Enhancer to:

  • zdrowe, zadbane włosy
  • pełna objętość fryzury przez cały dzień
  • włosy uniesione od nasady
  • blask i lekkość fryzury
  • przedłużona świeżość uczesania, bez efektu
  • sklejenia i usztywnienia
  • całodobowa ochrona przed słońcem, mrozem,
  • wiatrem i zanieczyszczeniami

Spray zwiększający objętość włosów Nanoil Hair Volume Enhancer, a także inne produkty renomowanej marki Nanoil są dostępne w sprzedaży wysyłkowej na www.nanoil.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *