Pomadka Bielenda słodka jak miód

Pomadka Bielenda słodka jak miódNaszym ustom należy się szczególna ochrona i troska. Peelingujemy je, nawilżamy, chronimy przed zimnem, dbamy, by nie przesuszyły się. Z pomadką Bielendy Słodki Miód pielęgnacja stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza.

Bielenda w tym roku wypuściła na rynek pomadkę o kuszącej nazwie Słodki Miód. Jest to kosmetyk ochronny; zabezpiecza nasze usta przed zmiennymi i nie zawsze dobrymi warunkami atmosferycznymi, głęboko nawilża, zapobiega przesuszeniom i pękaniu naskórka. Dobrze sprawdzi się zwłaszcza zimą, gdy delikatna i wrażliwa skóra warg narażona jest na niskie temperatury, odmrożenia oraz silny i mroźny wiatr. Pomadka ma naturalny kolor, nieco tłustą konsystencję i bardzo przyjemny zapach.

Głównymi składnikami pomadki Bielendy są naturalny miód i olejek arganowy. Miód znany jest ze swych leczniczych właściwości. Zawiera kwasy organiczne, olejki eteryczne, witaminy i mikroelementy. Miód działa antyoksydacyjne, przeciwzapalnie i regenerująco. Olejek arganowy natomiast jest bardzo cenną substancją odżywczą i leczniczą.

Bogaty jest w wiele kwasów; zawiera witaminę młodości – witaminę E. Głęboko nawilża, szybko wchłania się i działa przeciwzapalnie; jest naturalnym przeciwutleniaczem.

Bielenda ma również inne kosmetyki ochronne do ust. Zawierają drogocenne składniki i posiadają ciekawe nazwy. W linii dostępne są: wazelinki Kuszący Arbuz i Delikatna Róża, kompresy regenerujący i nawilżający, pomadkę Skuteczne Nawilżenie, balsamy i masełka Troskliwa Brzoskwinia, Zmysłowa Wiśnia i Soczysta Malina. Już same nazwy sprawiają, że takimi kosmetykami chcesz pielęgnować usta.

< Poprzedni Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *