Korektor pod oczy Maybelline Dream Lumi Touch. Jaki korektor wybrać i jak go nakładać?

Maybelline Dream Lumi TouchKorektor to niezastąpiony kosmetyk. Dlaczego? Dzięki niemu ukryjemy zasinienia, zatuszujemy opuchnięcia i zamaskujemy skutki nieprzespanej nocy. Jaki korektor jest najlepszy? Taki, który rozświetli skórę pod oczami, czyli Dream Lumi Touch od Maybelline.

Korektor pod oczy Dream Lumi Touch od Maybelline

Dream Lumi Touch to korektor, który rozjaśnia skórę pod oczami i sprawia, że oczy wydają się większe, a cera zdrowsza i świeższa. Produkt nie zbiera się w zagłębieniach i zmarszczkach, nie tworzy efektu maski, jest bardzo lekki i nie wyczuwalny podczas noszenia na co dzień. Korektor Dream Lumi Touch daje dobre krycie, dzięki czemu cienie pod oczami są w ogóle niewidoczne, a kolor skóry ujednolicony. Kosmetyk ma żelową konsystencję, która rozprasza światło i rozświetla wybrane partie twarzy.

Korektor Dream Lumi Touch od Maybelline przypomina zwykły mazak. Nakłada się go w wewnętrznych i zewnętrznych kącikach oczu, pod brwiami, przy nosie i ustach oraz pod oczami, na wierzchu kości policzkowych i skroniach. Następnie korektor wklepuje się w taki sposób, by „wtopił się” w skórę i połączył się z podkładem.

Jaki korektor wybrać i jak go nakładać?

  • Zasada numer jeden: Podczas kupna korektora bardzo ważne jest to, aby dobrać odpowiedni odcień. Powinien on być o ton jaśniejszy od barwy podkładu. Częstym błędem jest stosowanie korektora o bardzo jasnym odcieniu, który podkreśla zmarszczki i opuchnięcia pod oczami – wystrzegaj się takich kosmetyków.
  • Zasada numer dwa: Pamiętaj, że korektor antybakteryjny nie nadaje się do kamuflowania cieni pod oczami. Skóra w tej części twarzy jest delikatna i zazwyczaj nie tworzą się na niej wypryski lub trądzik.
  • Zasada numer trzy: Korektory nawilżające doskonale sprawdzą się do skóry suchej i wrażliwej. W składzie mogą mieć substancje natłuszczające.
  • Zasada numer cztery: Nie nakładaj pod oczy grubej warstwy korektora rozjaśniającego, ponieważ uwydatni on mankamenty cery.
< Poprzedni Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *