Magiczny korektor Heleny Rubinstein: Magic Concealer

Helena Rubinstein: Magic ConcealerByła już bajka o magicznym ołówku, znamy magiczne różdżki (i szkoda że nie możemy się nimi posługiwać), było magiczne drzewo i zabawka magiczny wąż. Teraz przyszła pora na magiczny korektor Heleny Rubinstein, Magic Concealer.

Zwykło się mawiać, że cudów nie ma. Podobnie jest w przypadku kosmetyku Heleny Rubinstein, Magic Concealer. Jak każdy inny korektor, tak i ten produkt kamufluje niedoskonałości cery. A jak działa dokładnie? Magic Concealer służy do rozjaśniania okolic oczu. Został stworzony po to, żeby zakryć cienie pod oczami oraz wygładzić i ujednolicić kolor skóry wokół nich. Dzięki naturalnym składnikom korektor niweluje opuchnięcia i redukuje zmarszczki. Skóra wokół oczu staje się jaśniejsza, zdrowsza, promienna i odświeżona.

Magic Concealer Heleny Rubinstein zawiera rumianek i wyciąg z pereł. Rumianek posiada działanie łagodzące i regeneracyjne. Przeciwdziała stanom zapalnym skóry, dlatego tak dobrze radzi sobie z opuchlizną, podrażnieniami i innymi uszkodzeniami skóry. Rumianek zawiera witaminę C, która rozjaśnia przebarwienia, uodparnia i odświeża skórę, i flawonoidy, czyli związki organiczne chroniące organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Drugi składnik korektora, wyciąg z pereł, opóźnia powstawanie zmarszczek, nawilża, wygładza i rozjaśnia blizny. Rumianek i perły współdziałają ze sobą, sprawiając, że skóra jest nawilżona, miękka i elastyczna.

Korektor Heleny Rubinstein znajduje się w niewielkiej tubce. Jak aplikować Magic Concealer? Na rękę należy nałożyć odrobinę kosmetyku. Płaskim pędzlem nanosi się produkt w zewnętrznych i wewnętrznych kącikach oczu oraz nieco pod nimi i na ściankach nosa. Następnie trzeba dokładnie wklepać korektor opuszkami palców tak, aby wtopił się w skórę i zakrył niedoskonałości cery.

< Poprzedni Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *