Szczotka do mycia włosów Hairvio. Czy warto ją mieć?

Dużą popularność w ostatnich miesiącach zyskuje Hairvio – szczotka do włosów, która ma ułatwiać ich mycie i masować skórę, pobudzając cebulki do wzrostu. Jaki jest fenomen tego gadżetu? Czy rzeczywiście warto go mieć?

Jeszcze parę lat temu nikt nie pomyślałby o tym, że będziemy potrzebowali do mycia włosów czegoś więcej niż szamponu, wody i ręcznika do ich osuszenia. A jednak! Dziś do pielęgnacji włosów podchodzimy dużo bardziej kompleksowo.

To, jak myjesz włosy, ma znaczenie

Warto wiedzieć, że mycie włosów to pierwszy z etapów ich pielęgnacji. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że to, w jaki sposób myjemy włosy, ma wpływ na ich kondycję i wygląd. Ważna jest równowaga – zrobienie tego na tyle delikatnie, żeby nie zniszczyć i nie przesuszyć włosów, a jednocześnie na tyle skutecznie i dokładnie, żeby na skórze głowy nie zostały żadne zanieczyszczenia. Trudno jednak o taki kompromis, gdy stosujemy tylko kosmetyki do mycia włosów. Delikatny szampon nie zniszczy włosów, ale też ich nie domyje. Za to ten o mocnym działaniu dobrze oczyści, ale przy tym wysuszy.

Złoty środek – myjka do włosów

Rozwiązaniem tego problemu jest myjka do włosów. To gadżet, który powinien znaleźć się w każdej łazience! Dlaczego? Bo pozwala dokładnie domyć włosy i zmyć zabrudzenia nagromadzone na skórze głowy. Rękami nie zrobimy tego tak dokładnie, jak możemy to zrobić szczotką do włosów ze specjalnymi wypustkami, która – oprócz tego, że ułatwia mycie włosów – ma naprawdę wiele zalet.

Szczotka do mycia włosów Hairvio

Zasadność stosowania myjek do mycia włosów udowadnia Hairvio. To marka o innowacyjnym podejściu do codziennego dbania o włosy, która jakiś czas temu wypuściła na rynek nowość – szczotkę do mycia włosów ze specjalnymi wypustkami, dzięki którym z łatwością usuniemy z włosów wszystkie zabrudzenia. Nie tylko nadmiar sebum, ale też kurz, drobne zanieczyszczenia, złuszczony naskórek itp. I to bez konieczności stosowania drażniących peelingów czy szamponów z bardzo mocnymi detergentami. Naturalnie i wygodnie.

Jakie są zalety szczotki Hairvio?

Warto zaopatrzyć się w swoją szczotkę do mycia włosów Hairvio lub podobny produkt, ponieważ jest to gadżet, który:

  • ułatwia domywanie włosów bez detergentów,
  • wymywa nawet trudne zabrudzenia zalegające na skórze głowy,
  • myje w sposób skuteczny, nie przesuszając włosów,
  • masuje i pobudza krążenie w skórze głowy podczas jej mycia,
  • poprawia odżywienie i wchłanianie się kosmetyków pielęgnujących,
  • w naturalny sposób przyspiesza wzrost włosów,
  • wzmacnia cebulki, zapobiegając nadmiernej utracie włosów.

Jak stosować Hairvio do mycia włosów?

To bardzo proste. Wszystkie te efekty uzyskamy bez większego wysiłku. Wystarczy zmoczyć włosy, nałożyć na nie szampon i wziąć do ręki Hairvio. Szczotka do mycia włosów wyprofilowana jest tak, aby wygodnie leżeć w dłoni i nie wyślizgiwać się podczas mycia. Masując skórę głowy jej wypustkami, spienimy szampon i dokładnie wymyjemy zanieczyszczenia, nie splątując przy tym włosów. Sam masaż jest przyjemny i relaksujący. Po myciu wystarczy spłukać szampon z włosów i opłukać szczotkę Hairvio.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *