Efekt w 10 minut z rzęsami w kępkach DIY Lash Extensions od Nanolash!

zestaw startowy do przedłużania rzęs

Rzęsy każdej kobiety powinny być grube i wyraziste. Niestety, w większości przypadków jest wręcz przeciwnie. Włoski są słabe i cienkie, a tusz do rzęs nie da zadowalających efektów. Jednak z kępkami DIY Eyelash Extensions od Nanolash można to zmienić!

Czy można przedłużyć rzęsy w 10 minut?

Uzyskanie rzęs jak Kim Kardashian czy inne celebrytki jest procesem czasochłonnym. Zwykle panie musiały znaleźć odpowiednią stylistkę rzęs, by jej zaufać, a także spędzić około 3 godzin na leżance. Wykonana w ten sposób aplikacja była trwała, jednak po kilku tygodniach pojawiały się w niej ubytki. Cały proces trzeba więc było powtórzyć od nowa.

Wiele kobiet nie decydowało się na trwałe przedłużanie rzęs. Faktem jest, że po kilku latach takiego zabiegu włoski mogą zacząć wypadać i staną się jeszcze słabsze. Co więcej, takiej aplikacji nie można zmienić. Jej uzupełnienie u kosmetyczki ponownie będzie dużym wydatkiem i zajmuje cenny czas.

Jednak szybkie przedłużanie rzęs w domu stało się możliwe. Obecnie każda z kobiet może wykonać samodzielną aplikację rzęs w jedynie 10 minut. Co więcej, utrzyma się ona przez 5 dni!

zestaw startowy do przedłużania rzęs

Czym są i jak działają rzęsy bondingowe DIY Lash Extensions?

Kępki DIY Lash Extensions to produkt firmy Nanolash, który oferuje łatwe przedłużanie rzęs w domu. Aplikacja zajmuje nie więcej niż 10 minut, a dodatkowo jest trwała!

Kępki dostępne są w pojedynczym opakowaniu. Znajduje się w nim 36 gotowych kępek do domowej aplikacji. W sprzedaży dostępne jest 8 modeli do wyboru, a każde opakowanie zawiera 3 rozmiary kępek: 10, 12 i 14 mm.

W sprzedaży dostępny jest także zestaw do przedłużania rzęs w domu. Zawiera on bonder, sealer, remover i pęsetę do rzęs od Nanolash. Wszystkie akcesoria mają sprawić, że zagęszczenie rzęs DIY będzie jeszcze łatwiejsze.

Sama aplikacja sprowadza się do 3 prostych kroków. Wystarczy:

  • nanieść warstwę bondera i odczekać, aż uzyska on pełną lepkość;
  • przykleić kępki około 1 mm od linii rzęs i lekko docisnąć;
  • pokryć całość sealerem, aby usunąć lepką warstwę.

Powinny sobie z tym poradzić panie, które wcześniej nigdy nie przedłużały sobie rzęs w żaden sposób!

zestaw startowy do przedłużania rzęs

Czym wyróżniają się kępki DIY Lash Extensions?

Kępki DIY Eyelash Extensions są produktem dość nowym. Pojawiły się ona na rynku niedawno, a już mogą pochwalić się szeregiem pozytywnych opinii. Nie da się ukryć, że to produkt premium. Rzęsy bondingowe do samodzielnej aplikacji od Nanolash wyróżniają się między innymi:

  • miękkością – praktycznie nie da się ich wyczuć podczas noszenia;
  • elastycznością – z łatwością można dopasować je do kształtu oka i przykleić do linii rzęs;
  • różnorodnością – 8 modeli do wyboru pozwala na wykonanie delikatnej stylizacji do pracy, a także rzęs w typie Russian Volume.
  • jakością – kępki DIY Lash Extensions idealnie imitują naturalne rzęsy i nie generują sztucznego efektu.

Dzięki takim zaletom, kępkom do aplikacji DIY od Nanolash zaufało im już tysiące kobiet na całym świecie. Z pewnością nie są one rozczarowane!

zestaw startowy do przedłużania rzęs

Rzęsy do samodzielnej aplikacji od Nanolash – podsumowanie

Rzęsy do samodzielnej aplikacji od Nanolash to przełom w dziedzinie domowej stylizacji rzęs. Śmiało można powiedzieć, że te lekkie kępki są w stanie odmienić wizerunek każdej kobiety i potrzebują na to jedynie 10 minut.

Kępki DIY Lash Extensions oferują prostą i trwałą aplikację, która może utrzymać się nawet do 5 dni. To idealne rozwiązanie dla pań, które nie mają czasu i ochoty na wykonanie trwałego przedłużania. Co więcej, każda z kobiet może dopasować gotowe kępki rzęs idealnie do swoich potrzeb, będzie ich różnorodności!