Tusze do rzęs, które nie zawodzą? Sprawdź obiektywny ranking i wybierz produkt dla siebie!

Piękne i grube rzęsy bez konieczności wizyty w salonie kosmetycznym? Okazuje się, że to możliwe. Jedyne, co panie muszą zrobić, to znaleźć idealny tusz do rzęs.  Niestety, to jest trudniejsze, niż może się wydawać. Istnieje wiele produktów w sprzedaży, a podjęcie odpowiedniej decyzji jest wyjątkowo problematyczne. Stworzyliśmy więc ranking TOP 4 najlepszych maskar, w które warto zainwestować.

ranking najlepszych tuszów do rzęs

Tusze do rzęs – czy istnieją produkty idealne?

Każda kobieta świetnie zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne jest znalezienie idealnej maskary. Teoretycznie, to właśnie ten kosmetyk stanowi podstawę codziennego makijażu. To właśnie za jego pomocą można wyeksponować rzęsy i zadbać o ogólną oprawę oka.

Jednocześnie, by tusz do rzęs faktycznie spełniał swoją rolę, powinien on zostać perfekcyjnie dobrany do potrzeb każdej kobiety. Jednak w tym momencie pojawia się pytanie, czy można znaleźć produkt idealny?

Okazuje się, że nie ma jednej, sprecyzowanej definicji idealnej maskary. Każda z kobiet wie, czego oczekuje od swojego kosmetyku. To właśnie na podstawie własnych oczekiwań, powinna zostać podjęta odpowiednia decyzja.

TOP 4 tusze do rzęs, które warto poznać!

Ranking tuszy do rzęs, które warto znać, powstał po to, by przedstawić kobietom kilka produktów, które znacznie wyróżniają się na tle innych. Ranking jest całkowicie obiektywny. Zgromadził on 4 najlepsze tusze do rzęs, które z pewnością gwarantują efekty już od pierwszej aplikacji.

Czas więc poznać maskary, które odmienią każde spojrzenie!

1. Tusz do rzęs Nanolash

najlepszy tusz do rzęs

Tusz do rzęs Nanolash to produkt wyjątkowo popularny. Korzysta z niego wiele kobiet na całym świecie i wyrażają się o nich w samych superlatywach. Nie da się ukryć, że tusz do rzęs Nanolash to produkt jakości premium.

Dostępny jest on w dwóch wersjach:

Panie zobaczą to rozróżnienie na stronie producenta, więc będą mogły wybrać ten produkt, który najlepiej odpowiada ich potrzebom.

Tusz do rzęs Nanolash jest produktem trwałym. Nie kruszy się i nie osypuje podczas całego dnia. Nie ma także tendencji do rozmazywania się podczas kontaktu z wilgocią lub podczas wyższych temperatur. Dużym atutem produktu jest także świetnie wyprofilowana, silikonowa szczoteczka. Pozwala ona na precyzyjne rozdzielenie włosków. Co więcej, skutecznie zapobiega ona ich sklejaniu się.

Tusz do rzęs Nanolash to produkt, który skradł serce większości używających go kobiet.

2. Lashcode Mascara

lashcode mascara

Lashcode Mascara to tusz do rzęs o działaniu wydłużająco-pogrubiającym. Jest to produkt również cieszący się ogromną popularnością wśród kobiet. Lashcode Mascara oferuje wręcz perfekcyjnie wyprofilowaną szczoteczkę. Pozwala ona równomiernie rozprowadzić produkt od nasady, aż po same końce rzęs.

Dodatkowo, tusz do rzęs LLashcode Mascara cechuje się ogromną trwałością. Panie, które korzystają z tej maskary jasno stwierdzają, że produkt nie osypywał się i nie kruszył przez cały dzień. Panie stwierdziły również, że nie rozmazuje się on pod wpływem wyższych temperatur.

3. Lancome Mascara Hypnose Doll Eyes

Na kolejnym miejscu znalazł się tusz do rzęs Lancome Mascara Hypnose Doll Eyes. Jest to produkt dość wysokiej jakości, który również zdobył sobie uznanie wśród większości kobiet. Z pewnością panie doceniają dość dobrze wyprofilowaną szczoteczkę. Ma ona solidnie osadzone włókna i pozwala na uchwycenie krótkich włosków.

Jedynym problemem, w przypadku tego tuszu do rzęs, jest jego trwałość. Niestety, ale użytkowniczki wskazywały, że pod wpływem nieco wyższych temperatur lub odrobiny wilgoci, tusz zaczyna po prostu spływać. Ma on również tendencję do tego, by pod koniec dnia lekko się osypywać i kruszyć.

4. Maybelline Great Lash

Maybelline Great Lash to kolejny produkt, który cieszy się dość dobrą opinią wśród większości kobiet. Oczywiście nie jest to maskara pozbawiona wad. Zaczynając jednak od pozytywów, warto wspomnieć o tym, że Maybelline Great Lash to tusz, który pozwala na osiągnięcie zadowalających rezultatów już po pierwszym pociągnięciu szczoteczką i nie pozostawia on grudek.

Jednak sama szczoteczka wydaje się być dla kobiet dość problematyczna. Jest ona krótka, a także posiada dość puszyste i sztywne włókna. Może to sprawić nieco trudności w przypadku malowania rzęs w kąciku oka. Trwałość produktu również jest dość wątpliwa. Panie wskazują na to, że produkt pod koniec dnia zaczął się mocno osypywać.

Który tusz do rzęs warto wybrać?

Jeśli panie szukają jednego z lepszych produktów, to z pewnością warto tu wskazać na tusz do rzęs Nanolash. Jest to maskara wysokiej jakości, która okazała się dla wielu kobiet niezawodną.

Panie powinny również pamiętać o tym, że tusz powinien dopasować się do ich własnych preferencji. Dzięki temu będą mogły osiągnąć najlepsze efekty i cieszyć się rzęsami, o jakich zawsze marzyły.