Serum do twarzy Nanoil z retinolem – wspaniały efekt młodej skóry! 

Już po 30 roku życia skóra traci elastyczność i mogą pojawiać się na niej pierwsze zmarszczki. Nie regeneruje się tak szybko, jak jeszcze 5 lat temu, a rozpad kolagenu przyspiesza. To oznacza jedno: szybsze starzenie się skóry. Chcesz tego uniknąć? Sięgnij po serum do twarzy Nanoil z retinolem. Spraw, by skóra zawsze wyglądała młodo!

Retinol  – strażnik młodości skóry

To ważny składnik młodości skóry. Według kosmetologów – dający najlepsze, faktyczne efekty odmłodzenia. Przy regularnym, dłuższym stosowaniu jest w stanie poprawić elastyczność skóry, odnowić ją i spłycić zmarszczki. Wyraźnie odmładza skórę, ujędrnia, odsłania nowy naskórek. To właśnie retinol wzmacnia włókna kolagenowe jak żadna inna substancja, dzięki czemu przywraca jej sprężystość.

Serum do twarzy Nanoil – najlepszy retinol! 

Serum do twarzy Nanoil zawiera najlepszą formę retinolu, czyli tzw. retinyl palmitate. To  czysta postać witaminy A, która w pełni zachowuje swoją aktywność. Z wiekiem skóra nie jest w stanie odnowić się tak dokładnie, jak niegdyś. Warto ją wspomóc dobrym kosmetykiem. Retinol Nanoil przyspiesza cykl odnowy naskórka, dzięki czemu złuszcza stary, zrogowaciały i odsłania gładki, nowy naskórek. Ponadto retinol działa normalizująco na procesy różnicowania i przekształceń komórek w regeneracji w poszczególnych warstwach skóry, nie tylko na powierzchni.

Serum do twarzy z retinolem Nanoil – najlepsze działanie!

NAWILŻANIE

Nanoil Retinol Face Serum nasila funkcje ochronne skóry i zapobiega utracie wody z wnętrza, co ma pośrednie działanie nawilżające.

ANTY-AGING

To zbadany przez kosmetologów fakt: retinol działa przeciwstarzeniowo. Poprawia ogólną kondycję skóry oraz jej wygląd i przy regularnym stosowaniu spłyca zmarszczki.

Efektem jest wygładzenie i zmiękczenie skóry, która staje się młodzieńcza i miła w dotyku.

DOBRY KOLORYT 

Nanoil Retinol Face Serum to poprawa kolorytu, oraz nasilenie funkcji ochronnych skóry. ZWIĘKSZENIE KOLAGENU

Retinol zwiększa ilość kolagenu w skórze, co nasila odnowę komórek. W efekcie następuje zwiększenie elastyczności i sprężystości skóry.

Serum Nanoil z retinolem – kiedy i jakie efekty?

Retinol w serum Nanoil działa szybko. Kosmetyk zawiera też ekstrakt punarnava – silny antyoksydant, który natychmiast poprawia elastyczność i gładkość skóry. Dlatego już  w pierwszym tygodniu stosowania serum do twarzy Nanoil poczujesz, że zmienia się na korzyść: staje się gładka i miła w dotyku, dobrze nawilżona i odzyskuje dobrą kondycję. Z czasem odnowi się, wygładzi i nabierze pięknego kolorytu, a zmarszczki ulegną spłyceniu.

  • gładka i elastyczna skóra, miła w dotyku, 
  • wygładzone zmarszczki,
  • ładny koloryt, 
  • skóra bez przebarwień,
  • nawilżona skóra bez niedoskonałości.

Chcesz poczuć jak działa najlepszy retinol? Wejdź na www.nanoil.pl, gdzie dowiesz się więcej o doskonałym serum do twarzy z witaminą A, oraz kupisz Nanoil Retinol Face Serum bezpośrednio od producenta. Wybierz pielęgnację, która przynosi radość i doskonałe efekty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *