Lady Gaga wydaje swoją serię kosmetyków. Czy HAUS podbije nasze serca?

To nie jest kolejna marka kosmetyczna. Tak twierdzi Gaga o swojej nowej linii kosmetyków kolorowych, które szturmem wdarły się do kosmetyczek (i serc) znanych influrencerek i światowych mistrzów makijażu. Haus to coś więcej, niż makijaż. To filozofia kreowania siebie. Czym zaskakują kosmetyki do makijażu Lady Gagi?

Haus od Lady Gagi – nowe spojrzenie na piękno

Lady Gaga wyznaje, że dla niej makijaż to definiowanie siebie na nowo. Kreowanie, dzięki któremu przeradza się w silną, niezależną kobietę. Pierwsze wspomnienie Gagi o makijażu jest związane z jej mamą. Gwiazda wspomina, że makijaż był tworzeniem dla siebie i świata “najodważniejszej twarzy ciężko pracującej kobiety, którą była”. Do dziś makijaż jest właśnie tym dla Lady Gagi. Tworzeniem siebie. Jest jak spełnianie marzeń o byciu silną superbohaterką. Ale dla ciebie może spełniać wszelkie inne marzenia. Po prostu stajesz się, kim tylko chcesz – kreujesz się na osobę, którą chcesz pokazać światu.
“W HAUS LABORATORIES mówimy, że piękno jest tym, jak widzisz siebie. Chcemy, abyś kochał siebie…” Twierdzi Gaga, i dostarcza ci narzędzi, do spełnienia tego celu. Misją Haus jest szerzenie życzliwości, odwagi i kreatywności, abyś mogła/ mógł odkrywać siebie na nowo.

Lady Gaga Haus – co znajdziesz w ofercie?
Gaga postawiła na kosmetyki kolorowe. W ofercie nie znajdziemy jeszcze tuszów ani podkładów do twarzy, ale z pewnością zauroczysz się produktami do makijażu oka: doskonałej jakości cienie, eyelinery, oraz cała gama kilkunastu odcieni kredek do brwi… jest w czym wybierać! Dodatkowo Gaga proponuje nam dwie profesjonalne palety do makijażu: Fame (w ciepłej tonacji i nasyconych barwach różu, fuksji oraz pomarańczy i złota) oraz Stupid Love – idealną dla fanek chłodnych barw, odcienie srebra, błękitu czy kobaltu. Każda paletka zawiera aż 18 wyjątkowych cieni o doskonałej pigmentacji, które dobrze się blendują i wytrzymają wiele godzin nie osypując się i nie zbierając w załamaniach skóry. Mocną stroną linii Haus są także kosmetyki do ust – to nie tylko pomadki i błyszczyki w kilkunastu fantastycznych odcieniach, ale także kredka do ust, która jest niczym innym jak doskonale napigmentowaną, matową pomadką w formie grubego pisaka. Kredka jest wodoodporna i utrzymuje się na ustach w idealnym stanie przez cały dzień.

Lady Gaga Haus – jakie kosmetyki warto wypróbować?

Chętnie powiedzielibyśmy, że wszystko, ponieważ cała linia Haus jest doskonałej jakości. Jeśli jednak mielibyśmy wybrać kilka najbardziej urzekających produktów, postawilibyśmy na rewolucyjny, dwukolorowy puder do ust, który skrywa się w schludnej, czarnej kasetce. Ten puder to pudrowy tint, który możesz nakładać bezpośrednio na usta, lub na pomadkę, aby uzyskać nowy, wyrazisty kolor i niezwykłe, satynowe wykończenie.
Piękne są również poczwórne cienie, które skrywają się w maleńkich kasetkach i są idealnie zestawione kolorystycznie: pozwolą stworzyć makijaż na dzień, na randkę lub na wielkie wyjście. Twoją uwagę z pewnością przykują zestawy do konturowania: eleganckie róże do policzków, zestawione z rozświetlaczem, a także duet rozświetlacz i bronzer. Wspaniałe odcienie i dobra pigmentacja sprawi, że pokochasz makijaż z kosmetykami Lady Gagi! W końcu nikt nie wie tyle o wyrażaniu i kreowaniu siebie, co ona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *